Arter Himalaya Sauna Uygulamaları

Arter Himalaya Sauna Uygulamaları

Sauna genellikle 40-90 °C sıcaklığa sahip, insanların oturabilecekleri veya uzanabilecekleri büyüklükte olan, ahşaptan yapılmış, sıcak hava banyosu yapılan yerdir. Uygun bir teknikte yapılmış bir saunada nem oranın %5-10 arasında, oda içindeki yüksek sıcaklığa kişinin dayanmasını sağlar. İnsanların rahatlaması ve stres atması için yapılan bu sağlık odaları artık HİMALAYA TUZ TUĞLASI kullanılarak daha renkli ve daha sağlıklı bir hale geliyor. Sıkıcı, ahşap kaplama olan saunalarınıza yeni bir uygulama tasarlayarak daha da dekoratifleştiriyoruz. 

SAUNA’DA HİMALAYA TUZ TUĞLASININ ETKİLERİ VE FAYDALARI

HİMALAYA TUZ TUĞLASI’NIN kendine has olan uykusuzluk, stres, astım, bronşit, egzama, sedef, kronik kulak, burun, boğaz gibi rahatsızlıklara tedavi amaçlı olan özelliği sauna gibi sağlık odalarıyla birleştiğinde daha büyük bir etki yaratmaktadır.

HİMALAYA TUZ TUĞLASI’ nın görünüşü de ahşap materyale nazaran daha dekoratif ve çekicidir. Tuğlalar sauna tasarımlarında uygulandıklarında klasikleşmiş olan sauna yapılarının dışına çıkılarak insanları daha çok cezbedecek alanlar haline gelecektir.