Arter Himalaya Masaj Odaları

Masaj Odası Uygulamaları

Masaj odaları spa merkezlerinin ve spor komplekslerinin vazgeçilmez alanlarıdır. Masajın etkileyici ve tamamlayıcı olması açısından masaj odasının düzeni çok önemlidir. Bu nedenle masaj odasının rengi, kullanılacak aksesuarlar ve ekipmanlar ciddi önem arz etmektedir. Masajı yapan terapistin konsantre olması, masajı alan kişinin kendini güvende ve rahat etmesi açısından uygun müzik seçimi, ışığın tonunun ayarlanması, rahatlatıcı kokular ve örnekleri çoğaltılabilecek birçok konuya dikkat edilmelidir. Bu sebeple artık masaj odalarında HİMALAYA TUZ TUĞLASI’ nı kullanmanızı öneriyoruz. Bu tuğlalar kendisine has egzotik ve stres alıcı özelliğinin olması sebebiyle, masaj alacak kişilerin odaya girdikleri andan itibaren kendilerini daha da rahat hissetmelerini sağlayacaktır. 

MASAJ ODALARINDA HİMALAYA TUZ TUĞLASININ ETKİLERİ VE FAYDALARI Masaj odaların da kullanılacak olan HİMALAYA TUZ TUĞLASI nın yenilikçi bir malzeme olmasından kaynaklı merak uyandırıcı bir özelliği olacaktır.

Kendisine has olan stres azaltımı, uykusuzluk ve solunum yolları problemlerini önleyici olması açısından da masajı alacak kişilerin kendilerini daha iyi hissetmesine olanak sağlayacak ve masajın yarattığı rahatlatıcı etkinin süresini arttıracaktır.